kategoria: Na Sygnale
28 maj 2024

Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym, zablokowana dk 77

zdjęcie: Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym, zablokowana dk 77 / pixabay/4654007
W Zbydniowie (woj. podkarpackie) ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. W wypadku ranna została jedna osoba. Droga krajowa nr 77 między Stalową Wolą a Sandomierzem jest zablokowana.
REKLAMA

Do wypadku doszło w Zbydniowie na ul. Sandomierskiej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca suzuki nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. Ranna została jedna osoba.

"Pasażer samochodu osobowego został przewieziony do szpitala” - przekazała PAP aspirant Małgorzata Kania z komendy policji w Stalowej Woli.

Droga krajowa nr 77 jest zablokowana, na razie nie wiadomo, ile potrwają utrudnienia. Policjanci kierują samochody osobowe na objazd przez Radomyśl nad Sanem, ciężarówki muszą czekać. (PAP)

al/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Kolbuszowa
18.1°C
wschód słońca: 04:21
zachód słońca: 20:46
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kolbuszowie

kiedy
2024-06-23 19:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Kolbuszowa,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-15 17:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Kolbuszowa,...
wstęp biletowany