kategoria: Na Sygnale
3 czerwiec 2024

Dwie osoby ranne w czołowym zderzeniu samochodów osobowych

zdjęcie: Dwie osoby ranne w czołowym zderzeniu samochodów osobowych / pixabay/4654007
Dwie osoby zostały ranne w wypadku w Sędziszowie Małopolskim (woj. podkarpackie). Na skrzyżowaniu czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden pas drogi krajowej nr 94 jest zablokowany.
REKLAMA

O czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych poinformował dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Policja przekazała, że do wypadku doszło około godz. 7.00 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z ulicą Witosa.

„Zderzyły się dwa samochody osobowe. 30-letni kierowca forda i kierująca skodą 55-latka trafili do szpitala” – przekazała PAP rzeczniczka komendy policji w Ropczycach st. sierżant Agnieszka Olszowy-Szydło.

Pas ruchu w kierunku Krakowa jest zablokowany. Na razie nie wiadomo, ile potrwają utrudnienia.

Policjanci ustalają szczegóły wypadku. (PAP)

al/ joz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Kolbuszowa
16.5°C
wschód słońca: 04:21
zachód słońca: 20:46
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kolbuszowie

kiedy
2024-06-23 19:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Kolbuszowa,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-15 17:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Kolbuszowa,...
wstęp biletowany